    4010M-160 10
45,88zł brutto
37,30zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 459 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych firmy KOKEN 4010M-160 10, przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 10 mm, mocowanie nasadki kwadrat 1/2" długość całkowita 160 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" z końcówką imbusową 10/160 mm, Koken [4010M-160 10]:
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym,
  • dostępne są nasadki z końcówką imbusową w rozmiarach od 4mm do 19mm o różnych długościach: 50mm, 75mm, 100mm, 140mm
Dane nasadki 1/2" z końcówką imbusową, Koken [4010M-160 10]:
  • rozmiar: 10 mm,
  • rodzaj nasadkiimbus na nasadce,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica D: 22 mm,
  • długość części roboczej H: 123,5 mm,
  • długość całkowita L: 160 mm,
  • waga: 126 g
długość całkowita: 160 mm