    7809M-5-180
70,49zł brutto
57,31zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 705 pkt.
Nasadka imbusowa 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych 6-kątnych M5 BAHCO 7809M-5-180
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" imbus 5mm Bahco 7809M-5-180
  • rozmiar nasadki: 5mm
  • długość części roboczej "l": 143mm
  • długość całkowita "L": 180mm
  • średnica "D": 22mm
  • rodzaj nasadki: imbusowa
  • mocowanie: 1/2"
  • waga: 170g
długość całkowita: 180 mm