narzędzie wielofunkcyjne Multitool 16w1, DeWALT [DWHT71844-9] edycja McLaren
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT71844-9
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 758 pkt. |
Narzędzie wielofunkcyjne Multitool 16w1 DeWALT [DWHT71844-9] edycja McLaren, pakowane w blistrze. Bardzo poręczne, składane narzędzie, wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
To znakomity prezent dla turystów i działkowiczów. Przyda się przy wykonywaniu drobnych prac montażowych, jako dodatkowe wyposażenie w samochodzie, zestaw niezbędnych narzędzi w domu lub na wycieczkach turystycznych.
narzędzie wielofunkcyjne Multitool 16w1, DeWALT [DWHT71844-9] edycja McLaren
- kompaktowe narzędzie zawierające 16 podstawowych narzędzi w jednym,
- wyprodukowane z wytrzymałej stali nierdzewnej,
- miękkie panele boczne zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania,
- łatwe otwieranie i szybki dostęp do narzędzi sprawiają, że to wszechstronne narzędzie doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu drobnych prac montażowych, jako dodatkowe wyposażenia w samochodzie, zestaw niezbędnych narzędzi w domu lub na wycieczkach turystycznych,
MULTITOOL DEWALT [DWHT71844-9] EDYCJA MCLAREN ZAWIERA
- szczypce uniwersalne,
- szczypce półokrągłe,
- szczypce tnące do drutu,
- nóż z gładkim ostrzem,
- nóż z ostrzem ząbkowanym,
- nożyczki,
- pilnik do drewna / metalu,
- ściągacz izolacji,
- wkrętak krzyżowy,
- mały śrubokręt,
- średni śrubokręt,
- duży śrubokręt,
- linijka,
- otwieracz do butelek,
- otwieracz do puszek,
- rozkładany karabińczyk / otwór na smycz.
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5054905333720 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 11,6 cm |
| szerokość opakowania: | 9,2 cm |
| wysokość opakowania: | 2,5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
