narzędzie wielofunkcyjne Multitool 16w1, DeWALT [DWHT0-71843]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-71843
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 8 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 746 pkt. |
Narzędzie wielofunkcyjne Multitool 16w1 DeWALT DWHT0-71843, pakowane w blistrze. Bardzo poręczne, składane narzędzie, wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
To znakomity prezent dla turystów i działkowiczów. Przyda się przy wykonywaniu drobnych prac montażowych, jako dodatkowe wyposażenie w samochodzie, zestaw niezbędnych narzędzi w domu lub na wycieczkach turystycznych.
Narzędzie wielofunkcyjne Multitool 16w1, DeWALT [DWHT0-71843]:
- kompaktowe narzędzie zawierające 16 podstawowych narzędzi w jednym,
- wyprodukowane z wytrzymałej stali nierdzewnej,
- łatwe otwieranie i szybki dostęp do narzędzi sprawiają, że to wszechstronne narzędzie doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu drobnych prac montażowych, jako dodatkowe wyposażenia w samochodzie, zestaw niezbędnych narzędzi w domu lub na wycieczkach turystycznych,
- Multitool zawiera:
- szczypce uniwersalne,
- szczypce półokrągłe,
- szczypce tnące do drutu,
- nóż z gładkim ostrzem,
- nóż z ostrzem ząbkowanym,
- nożyczki,
- pilnik do drewna / metalu,
- ściągacz izolacji,
- wkrętak krzyżowy,
- mały śrubokręt,
- średni śrubokręt,
- duży śrubokręt,
- linijka,
- otwieracz do butelek,
- otwieracz do puszek,
- rozkładany karabińczyk / otwór na smycz
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560718435 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.24 kg |
| długość opakowania: | 24.40 cm |
| szerokość opakowania: | 12.90 cm |
| wysokość opakowania: | 2.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
