narzędzie wielofunkcyjne 320W w zestawie [TM3000CX6]
-
Producent:
-
Kod producenta:TM3000CX6
818,13zł brutto
665,15zł netto
855,89zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8181 pkt. |
Oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne Makita model TM3000CX6, z silnikiem 320W w zestawie z bogatym wyborem akcesoriów. Całość pakowana w torbie.
Bogaty zestaw akcesoriów do szerokiej gamy prac wykończeniowych, remontowych czy napraw. Szczególnie sprawdza się przy pracach w miejscach o trudnym dostępie (w narożnikach, przy obróbce drobnych detali itp...)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.narzędzie wielofunkcyjne firmy Makita TM3000CX6:
- wszechstronne i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych, remontowych, prac instalacyjnych czy przy obróbce różnych trudnych materiałów (włókno szklane, wycinanie fug) również przy pracach renowacyjnych,
- paleta możliwych prac tym narzędziem jest szeroka i uzależniona jest od zastosowanego akcesoria, dostępna jest bardzo szeroka gama ostrzy/brzeszczotów czy akcesori do szlifowania.
- ma ergonomiczna budowę, łatwo to narzędzie obsługiwać jedna ręką, dzięki niewielkiej średnicy i wygodnemu dużemu wyłącznikowi z elektroniczną regulacją częstotliwości skoku.
- maszyna posiada 12 ustawień kąta akcesoriów co 30 stopni, oraz funkcję anty-restart (zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem),
- ma elektroniczną regulację prędkości oscylacji w zakresie od 6 000 do 20 000 ruchów/ minutę;
- wyposażona jest system łagodnego rozruchu,
parametry narzędzia wielofuncyjnego TM3000CX6:
- waga: 2,2 kg,
- moc znamionowa: 320 W,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- prędkość oscylacyjna: 6000-20000 obr/min,
- kąt oscylacji: 3,2o (1,6o w lewo i 1,6o w prawo),
- długość całkowita: 375mm.
w skład zestawu TM3000CX6 wchodzi:
- 1 Talerz szlifierski [B-21537],
- 18 papierów ściernych (ziarnistość: 60, 80, 100, 120, 150, 240),
- 1 Brzeszczot do cięcia wgłębnego [B-21369],
- 1 Skrobak elastyczny [B-21456],
- 1 Brzeszczot segmentowy do spoin ziarnistość P30 [B-21490],
- 1 Brzeszczot segmentowy do drewna [B-21325],
- adapter do mocowania akcesoriów [196272-4]
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| waga kg: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | talerz szlifierski - [B-21537], brzeszczot do cięcia wgłębnego - [B-21369], skrobak elastyczny - [B-21456], brzeszczot segmentowy K30 - [B-21490], brzeszczot segmentowy do drewna - [B-21325], adapter uniwersalny - [196272-4], papiery szlifierskie [P60, P80, P100, P120, P150, P240 po 3szt.] |
| moc znamionowa: | 320 W |
| częstotliwość oscylacji: | 6000-20000 osc/min |
| kąt oscylacji: | 2x1,6 ° |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 088381634175 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.8 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
