nakolanniki ochronne miękkie FATMAX, Stanley [FMST82962-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST82962-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 885 pkt. |
Miękkie nakolanniki FATMAX Stanley FMST82962-1 zapinane na klamry, wykonane z wytrzymałego, a zarazem miękkiego materiału, z wypełnieniem z pianki i wstawką antypoślizgową.
Nakolanniki przeznaczone są do prac wykonywanych w pozycji klęczącej, m.in. dla glazurników, brukarzy, ale sprawdzą się także podczas prac dekarskich czy w ogrodzie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nakolanniki ochronne miękkie FATMAX, Stanley [FMST82962-1]:
- nakolanniki ochraniające kolana podczas wykonywania prac w pozycji klęczącej - doskonale sprawdzą się przy kładzeniu podłóg i płytek, na placach budowy oraz podczas prac ogrodowych,
- z antypoślizgową powłoką zapewniającą przyczepność do podłoża i trwałość,
- wyścielone grubą warstwa pianki EVA zapewnia komfort pracy i noszenia,
- elastyczne, regulowane paski i klamry umożliwiają dopasowanie do nogi i wygodne noszenie,
- materiał o gęstości 1680 Denier jest wytrzymały i odporny na ścieranie.
PARAMETRY TECHNICZNE NAKOLANNIKÓW FATMAX, STANLEY [FMST82962-1]:
- rozmiar: uniwersalny,
- waga: 400 g,
- liczba nakolanników w opakowaniu: 2 szt.
| rozmiar ubrania: | uniwersalny |
| EAN: | 3253561829628 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny/żółty |
| masa z opakowaniem: | 0.400 kg |
| długość opakowania: | 34.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 23.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
