nakładki ochronne z tworzywa na szczęki do szczypiec serii 87 XX 250, KNIPEX [87 09 250 V01] 3 kpl.
-
Producent:
-
Kod producenta:87 09 250 V01
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 407 pkt. |
3 komplety nakładek ochronnych z tworzywa na szczęki KNIPEX [87 09 250 V01].
Nakładki ochronne pasują na szczęki wszystkich szczypiec do rur serii 87 01 250, 87 02 250, 87 03 250, 87 21 250.
Znakomicie sprawdzają się do trzymania okrągłych elementów złącznych i innych delikatnych materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nakładki ochronne na szczęki do szczypiec serii 87 XX 250, KNIPEX [87 09 250 V01]
- nakładki ochronne na szczęki wszystkich szczypiec do rur serii 87 01 250, 87 02 250, 87 03 250, 87 21 250,
- szczęki wykonane są mocnego i trwałego tworzywa mają gładką powierzchnię chwytającą,
- znakomicie sprawdzają się do trzymania okrągłych elementów złącznych i innych delikatnych materiałów,
- szczęki ochronne zapobiegają uszkodzeniom, osłaniając ząbkowane powierzchnie szczypiec,
- są bardzo łatwe do założenia ręcznie i pewnie przymocowane do szczęk za pomocą wewnętrznych zaczepów zatrzaskowych,
- dostarczane jako zestaw składający się z 3 par szczęk z tworzywa sztucznego,
PARAMETRY TECHNICZNE NAKŁADEK OCHRONNYCH 87 XX 250, KNIPEX [87 09 250 V01]
- liczba kompletów: 3 szt.,
- typ szczypiec: 87 XX 250,
- wymiary: 86 x 16 mm,
- waga: 15 g,
| długość całkowita: | 86 mm |
| waga: | 15 g |
| EAN: | 4003773088073 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.042 kg |
| długość opakowania: | 3.6 cm |
| szerokość opakowania: | 1.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
