nakładki ochronne z tworzywa na szczęki do szczypiec serii 86 XX 250, KNIPEX [86 09 250 V01] 3 kpl.
-
Producent:
-
Kod producenta:86 09 250 V01
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 419 pkt. |
3 pary nakładek ochronnych na szczęki szczypiec KNIPEX 86 09 250 V01.
Nakładki ochronne z mocnego i trwałego tworzywa z gładką i miękką powierzchnią chwytającą, doskonale sprawdzą się do pracy z okrągłymi elementami złącznymi i innymi delikatnymi materiałami, np. chromowaną armaturą.
Pasują na szczęki szczypiec do rur serii 86 XX 250 KNIPEX: 86 01 250, 86 02 250, 86 03 250, 86 05 250.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nakładki ochronne na szczęki do szczypiec serii 86 XX 250, KNIPEX [86 09 250 V01]:
- nakładki ochronne na szczęki wszystkich szczypiec do rur 86 01 250, 86 02 250, 86 03 250, 86 05 250,
- wyprodukowane z mocnego i trwałego tworzywa, posiadają gładką i miękką powierzchnię chwytającą,
- stosowanie nakładek umożliwia stosowanie szczypiec do trzymania okrągłych elementów złącznych i innych delikatnych materiałów, np. chromowanych,
- doskonale sprawdzą się także jeżeli szczęki szczypiec-klucza zostały uszkodzone stosowane bez nakładek mogą uszkadzać obrabiane powierzchnie,
- nakładki są bardzo łatwe do zamontowania i zdjęcia ze szczypiec,
- w zestawie znajdują się trzy pary nakładek.
PARAMETRY TECHNICZNE NAKŁADEK OCHRONNYCH KNIPEX [86 09 250 V01]:
- typ szczypiec: 86 XX 250,
- wymiary: 96 x 17 mm,
- waga: 14 g,
- liczba kompletów w zestawie: 3 szt.
| długość całkowita: | 86 mm |
| waga: | 14 g |
| na wyposażeniu: | 3 pary nakładek ochronnych na szczypce |
| EAN: | 4003773084143 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.039 kg |
| długość opakowania: | 18.6 cm |
| szerokość opakowania: | 9.6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
