nadstawka do wózka narzędziowego z 4 szufladami, czarna, Top Chest, Bahco [1482K4BLACK] RAL9005
-
Producent:
-
Kod producenta:1482K4BLACK
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26600 pkt. |
Szafka narzędziowa / nadstawka do wózka BAHCO 1482K4BLACK, w kolorze czarnym, z 4 szufladami, przeznaczona do przechowywania narzędzi.
Nadstawka do wózka narzędziowego posiada szuflady mocowane do prowadnic o pełnym wysięgu o maksymalnej ładowności do 30 kg. Solidna konstrukcja o podwójnych ścianach chroni zawartość przed uszkodzeniami. Szafka została od zewnątrz i wewnątrz pokryta wysokiej jakości farbą proszkową, chroniącą przed zarysowaniami i rdzą.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nadstawka do wózka narzędziowego, Top Chest, czarna, Bahco [1482K4BLACK]:
- skrzynia do przechowywania narzędzi z 4 szufladami, w kolorze czarnym RAL9005,
- może stanowić nadstawkę do wózków narzędziowych BAHCO serii E72: 1472K5, 1472K6, 1472K7, 1472K8, BASIC, LARGE,
- posiada solidną konstrukcję o podwójnych ścianach (przy uszkodzeniach zewnętrznych szuflady nadal pracują prawidłowo),
- duża ładowność pojedynczej szuflady - do 30kg,
- prowadnice szuflad z łożyskami kulkowymi o pełnym wysuwie,
- "klikowy" system domykania chroni przed otwarciem podczas transportu,
- mocna i pewna okrągła blokada chroni skrzynię przed kradzieżą,
- pełny dostęp do szuflad na całej jej głębokości,
- narożniki wózka zostały zabezpieczone amortyzującymi uderzenia osłonami,
- nadstawka została od zewnątrz i wewnątrz pokryta wysokiej jakości farbą proszkową, chroniącą przed zarysowaniami i rdzą.
PARAMETRY TECHNICZNE SZAFKI NARZĘDZIOWEJ BAHCO [1482K4BLACK]:
- liczba szuflad:
- 3 szuflady o wysokości 50 mm,
- 1 szuflada o wysokości 116 mm, - nośność 1 szuflady: do 30 kg,
- maksymalne obciążenie blatu: 400 kg,
- kolor: czarny RAL 9005,
- wymiary szafki (D x S x W): 510 x 692 x 386 mm,
- waga: 41,8 kg
| waga kg: | 41,8 kg |
| liczba szuflad / półek: | 4 |
| EAN: | 7314150415786 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| wysokość: | 386 mm |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 43.6 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
