myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa 18V, Makita [DHW180Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DHW180Z
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5528 pkt. |
Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa 18V Makita DHW180Z, przeznaczona do usuwania uporczywych zabrudzeń za pomocą strumienia wody, doskonale sprawdzi się do wykonywania prac czyszczących zarówno w miejscach pracy jak i w użytku domowym. Dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Wysokociśnieniowa myjka akumulatorowa posiada 2-biegowy przełącznik poziomu ciśnienia roboczego, dzięki któremu można dostosować przepływ wody do czyszczonej powierzchni. Ze względu na zasilanie akumulatorowe i możliwość wykorzystywania do mycia z wody pobieranej z sieci wodociągowej lub ze zbiornika z wodą, dlatego jest niezastąpiona w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu oraz wody.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa 18V Makita [DHW180Z]:
- myjka wysokociśnieniowa przeznaczona do lekkich prac czyszczących
- posiada 2-biegowy przełącznik poziomu ciśnienia roboczego:
- tryb wysokiego ciśnienia - do normalnych prac czyszczących,
- tryb niskiego ciśnienia - do prac wymagających niższego ciśnienia wody jak np. podlewanie roślin, - funkcja samozasysająca pozwala na doprowadzenie wody do myjki ze zbiornika wody (maks. wysokość zasysania 2 m, minimalny poziom wody 25 mm),
- myjka wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830B przy użyciu funkcji samozasysania wody wynosi około 50 minut w trybie niskiego ciśnienia oraz około 18 minut w trybie wysokiego ciśnienia,
- układ ochronny zabezpiecza akumulator przed przegrzaniem i nadmiernym rozładowaniem,
- możliwość odłączenia węża ułatwia przechowywanie myjki,
- myjka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu.
PARAMETRY TECHNICZNE MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWEJ MAKITA [DHW180Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalna moc urządzenia: 250 W,
- ciśnienie robocze:
- tryb wysokiego ciśnienia (woda ze zbiornika / woda z sieci wodociągowej): 20 / 22 bar,
- tryb niskiego ciśnienia (woda ze zbiornika / woda z sieci wodociągowej): 8 / 8 bar, - maksymalne ciśnienie: 24 bar,
- maksymalny przepływ wody:
- woda ze zbiornika: 3,0L / min.,
- woda z sieci wodociągowej: 5,3L / min., - maksymalna wysokość zasysania: 2 m,
- maksymalna temperatura wody na dopływie: 40°C,
- wymiary (D x S x W): 419 x 99 x 239 mm,
- waga (bez akumulatora): 2,2 kg
- waga (z akumulatorem): 2,3 - 2,7 kg
WYPOSAŻENIE MYJKI MAKITA [DHW180Z]:
- lanca 350 mm [LX00000049],
- dysza [LX00000050],
- złączka z filtrem [LX00000056],
- wąż 6 m [LX00000079],
- sztyft do oczyszczania dyszy [LX00000063],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,3 - 2,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | lanca 350 mm [ LX00000049], dysza [ LX00000050], złączka z filtrem [ LX00000056], wąż 6m [ LX00000079], sztyft do oczyszczania dyszy [ LX00000063], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 419 x 99 x 239 mm |
| opakowanie: | karton |
| maksymalny przepływ wody: | 318 l/h |
| maksymalna temperatura na dopływie: | 40 °C |
| maksymalne ciśnienie: | 24 bar |
| EAN: | 197050006370 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.7 kg |
| długość opakowania: | 44.7 cm |
| szerokość opakowania: | 27 cm |
| wysokość opakowania: | 14.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
