myjka wysokociśnieniowa 2-biegowa 1800W MAKITA [HW1300]
-
Producent:
-
Kod producenta:HW1300
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13200 pkt. |
Myjka wysokociśnieniowa MAKITA [HW1300] z silnikiem o mocy 1800W, lancą z regulacją strumienia wody i niskim poziomem hałasu.
Myjka ciśnieniowa posiada m.in. 2-biegowy przełącznik poziomu ciśnienia roboczego, tryb niskiego ciśnienia: 80 bar i tryb wysokiego ciśnienia: 110 bar, a także wąż ze zbrojeniem stalowym i funkcję samozasysania pozwalającą na doprowadzenie wody do myjki ze zbiornika wody.
Myjka wysokociśnieniowa 1800W MAKITA [HW1300]
- myjka wysokociśnieniowa idealna do użytku wokół domu
- posiada 2-biegowy przełącznik poziomu ciśnienia roboczego, tryb niskiego ciśnienia: 80 bar i tryb wysokiego ciśnienia: 110 bar
- lancę z regulacją strumienia wody
- pompę wykonaną z aluminium, z mosiężnymi króćcami oraz czujnikami ciśnienia zabezpieczającymi pompę
- wąż ze zbrojeniem stalowym o długości 10 m
- funkcja samozasysająca pozwala na doprowadzenie wody do myjki ze zbiornika wody
- niski poziom hałasu generowanego podczas pracy myjki - 85 dB(A) w trybie niskiego ciśnienia oraz 92 dB(A) w trybie wysokiego ciśnienia
Wyposażenie myjki wysokociśnieniowej MAKITA [HW1300]
- igła do czyszczenia do HW1200/HW1300, 123660-2
- lanca z dyszą regulacyjną do HW1200/HW1300, 197822-8
- lanca z dyszą rotacyjną do HW1200/HW1300, 197824-4
- rękojeść pistoletowa do HW1200/HW1300, 197842-2
- szybkozłączka do HW1200/HW1300, 197883-8
- dysza spieniająca ze zbiornikiem do HW1200/HW1300, 197886-2
- wąż wysokociśnieniowy 10m do HW1300, TG00000009
| waga kg: | 12,7 kg |
| na wyposażeniu: | igła do czyszczenia do HW1200/HW1300, 123660-2; lanca z dyszą regulacyjną do HW1200/HW1300, 197822-8; lanca z dyszą rotacyjną do HW1200/HW1300, 197824-4; rękojeść pistoletowa do HW1200/HW1300, 197842-2; szybkozłączka do HW1200/HW1300, 197883-8; dysza spieniająca ze zbiornikiem do HW1200/HW1300, 197886-2; wąż wysokociśnieniowy 10m do HW1300, TG00000009 |
| wymiary: | 292 x 358 x 830 mm |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| opakowanie: | karton |
| maksymalny przepływ wody: | 360 l/h |
| maksymalna temperatura na dopływie: | 40 °C |
| maksymalne ciśnienie: | 130 bar |
| EAN: | 088381836340 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 16.35 kg |
| długość opakowania: | 97 cm |
| szerokość opakowania: | 38.3 cm |
| wysokość opakowania: | 33.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
