Akumulatorowa myjka ciśnieniowa 18V Black+Decker BCPC18B-XJ, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu. Przeznaczona jest do prac związanych z usuwaniem zabrudzeń na zewnątrz takich jak np. sprzątanie tarasów, mebli, kół aut, itd. Zdejmowana dysza 5 w 1 zapewnia możliwość 5-stopniowej regulacji mocy i szerokości strumienia wody
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa myjka ciśnieniowa 18V Black+Decker [BCPC18B-XJ]:
  • dysza 5 w 1 umożliwia dobór odpowiedniej szerokości i mocy strumienia wody do wykonywanej pracy:
    wąski strumień może służyć do mycia podjazdu, chodnika czy murków,
  • ergonomiczna konstrukcja sprawia, że myjka jest bardzo poręczna i łatwa w użytkowaniu,
  • myjka ciśnieniowa należy do systemu POWERCONNECT™ 18V - systemu akumulatorów wymiennych, który współpracuje z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi BLACK+DECKER® 18V,
  • w tej wersji myjka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu.
Parametry techniczne myjki ciśnieniowej Black+Decker [BCPC18B-XJ]:
  • napięcie zasilania: 18V,
  • typ akumulatora: Li-Ion,
  • maksymalne ciśnienie robocze: 350 PSI (24 bary),
  • przepływ wody: 120l / h,
  • maksymalna temperatura wody na dopływie: 40°C,
  • waga (EPTA): 2,5 kg
Wyposażenie myjki ciśnieniowej Black+Decker [BCPC18B-XJ]:
  • dysza 5w1,
  • wąż 6 m z przyłączem,
  • szybkozłączka do węża ogrodowego,
  • długa lanca z szybkozłączką,
  • instrukcja obsługi.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 18 V
liczba akumulatorów: 0 szt
waga kg: 2,5 kg
opakowanie: karton
maksymalny przepływ wody: 120 l/h
maksymalna temperatura na dopływie: 40 °C
maksymalne ciśnienie: 24 bar
EAN: 5035048737200
ciśnienie robocze: 24 bar