myjka ciśnieniowa 2100W, 150 bar, 450l/h DeWalt [AR-DXPW002M-E]
-
Producent:
-
Kod producenta:AR-DXPW002M-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14200 pkt. |
Profesjonalna myjka ciśnieniowa DeWalt DXPW002M-E, z silnikiem o mocy 2100W dostarczana w kartonie.
Funkcja samozasysania pozwala na pobieranie wody ze zbiornika, co daje niezależność od źródła wody bieżącej.
Funkcja auto stop TSS (Total Stop System) umożliwia oszczędność energii i wody.
Solidna obudowa myjki wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, formowana wtryskowo, jest odporna na pęknięcia. Maksymalne ciśnienie wody 150 bar.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Myjka ciśnieniowa 2100W DeWalt [AR-DXPW002M-E]
- wydajna myjka do użytku profesjonalnego i wokół domu,
- wyposażona w 1-fazowy silnik o mocy 2100W,
- posiada mosiężną głowicę pompy co zapobiega przegrzewaniu i umożliwia dłuższy czas pracy ciągłej myjki,
- pompa z płytką wahliwą z 3-osiowymi tłokami nurnikowymi z hartowanej stali nierdzewnej,
- funkcja samozasysania pozwala na doprowadzenie wody do myjki ze zbiornika wody, bez konieczności podłączania myjki do bieżącej wody,
- funkcja auto stop TSS włącza i wyłącza pompę po naciśnięciu lub zwolnieniu spustu pistoletu, co pozwala na oszczędność w zużyciu energii i wody,
- filtr wbudowany w przyłącze chroni myjkę przed zabrudzeniami,
- wyposażona jest w wygodny obrotowy włącznik,
- przy długości przedłużacza do 25mb zalecany jest kabel 3 x 1,5 mm², a dla przedłużacza od 25 -50mb zalecany jest przedłużacz 3 x 2,5 mm²,
- solidna obudowa myjki wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, formowana wtryskowo, jest odporna na pęknięcia,
- z tyłu obudowy znajduje się również miejsce na przechowywanie akcesoriów
- wąż można nawinąć na bęben, co ułatwia przechowywanie,
- po złożeniu rączki bęben jest zablokowany a wąż się nie rozwija
- myjka posiada wygodny uchwyt i koła ułatwiające transport.
Parametry techniczne myjki ciśnieniowej DeWalt [AR-DXPW002M-E]
- moc znamionowa: 2100 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2800 obr./min.,
- maksymalne ciśnienie: 150 bar,
- maksymalny przepływ wody: 450 L/godz.,
- maksymalna temperatura wody: 50°C,
- średnica koła: 200 mm,
- wymiary: 765 x 368 x 350 mm,
- waga: 27 kg
Wyposażenie myjki DeWalt [AR-DXPW002M-E]
- wąż wysokociśnieniowy 10m,
- uchwyt pistoletowy z zabezpieczeniem,
- lanca wysokiego / niskiego ciśnienia,
- pianownica - pojemnik na detergent,
- narzędzie do czyszczenia dyszy,
- adapter z filtrem do podłączenia wody,
- dysza rotacyjna,
- lanca,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 17,8 kg |
| na wyposażeniu: | wąż wysokociśnieniowy 10m, uchwyt pistoletowy z zabezpieczeniem, lanca wysokiego / niskiego ciśnienia, pianownica - pojemnik na detergent, narzędzie do czyszczenia dyszy, adapter z filtrem do podłączenia wody, dysza rotacyjna, lanca, instrukcja obsługi |
| wymiary: | 765 x 368 x 350 mm |
| moc znamionowa: | 2100 W |
| opakowanie: | karton |
| maksymalny przepływ wody: | 450 l/h |
| maksymalna temperatura na dopływie: | 50 °C |
| maksymalne ciśnienie: | 150 bar |
| EAN: | 8016287150101 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 30.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
