młotowiertarka SDS+ z podkuwaniem, 2x5,0Ah, 18V, Makita [DHR243RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR243RTJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20968 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion Makita DHR243RTJ, z dwoma akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Młotowiertarka wyposażona jest w wydajny bezszczotkowy silnik oraz 2 uchwyty: szybkowymienny uchwyt SDS+ i szybkowymienny uchwyt cylindryczny.
Maszyna posiada 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i kucie, jest odporna na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akmulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Makita DHR243RTJ
- młotowiertarka posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- na wyposażeniu 2 uchwyty: szybkowymienny uchwyt SDS+ oraz szybkowymienny uchwyt cylindryczny,
- przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia,
- posiada bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- regulacja prędkości obrotowej,
- 40 - pozycyjne przestawianie dłuta,
- wyłącznik elektroniczny umożliwia rozpoczęcie pracy w ściśle określonym punkcie,
- unikalna konstrukcja gumowych połączeń - zmniejsza poziom wibracji docierających do akumulatora,
- zwiększona stabilność wiertła w uchwycie,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- kompaktowa budowa oraz dobre wyważenie zapewnia większą kontrolę i możliwość manewru,
- oświetlenia miejsca roboczego,
- obroty w prawo / w lewo,
- hamulec elektroniczny,
- sprzęgło cierne,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką.
Dane techniczne młotowiertarki Makita DHR243RTJ:
-
napięcie zasilania: 18 V,
-
typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
-
prędkość obr. na biegu jałowym: 0 - 950 obr./min,
-
częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 4700 /min,
-
maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm,
-
maks. średnica wiercenia w drewnie: 27 mm,
-
maks. średnica wiercenia w betonie: 24 mm,
-
energia udaru (EPTA): 2,0 J,
-
uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS,
-
wymiary (długość całkowita): 353 mm,
-
waga (EPTA): 3,2 - 3,7 kg.
Wyposażenie młotowiertarki Makita DHR243RTJ
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- ładowarka DC18RC,
- szybkowymienny uchwyt wiertarski 13mm [194079-2],
- szybkowymienny uchwyt typu SDS-PLUS [194080-7],
- ogranicznik głębokości [324219-0],
- rękojeść 36, kompletna [158057-6],
- osłona akumulatora [450128--8],
- walizka systemowa MAKPAC TYP 4 [821552-6],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| energia udaru: | 2,0 J |
| waga z akumulatorem: | 3,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), ładowarka DC18RC, szybkowymienny uchwyt wiertarski 13mm [194079-2], szybkowymienny uchwyt typu SDS-PLUS [194080-7], ogranicznik głębokości [324219-0], rękojeść 36, kompletna [158057-6], osłona akumulatora [450128--8], walizka systemowa MAKPAC TYP 4 [821552-6], instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4700 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 24 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 27 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-950 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 353 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381686204 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.06 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
