Młotowiertarka SDS+, z dodatkowym uchwytem, 2x18V, AWS, Makita [DHR283ZU]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR283ZU
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18915 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa młotwiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR283ZU z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, w wersji bez akumulatorów i ładowarki, zapakowany w kartonie.
Posiada 5 poziomów prędkości regulowanych za pomocą potencjometru, oraz szybkomocujący uchwyt wiertarski do 13mm.
Młotwiertarka SDS+ Makita DHR282ZU posiada system AWS z modułem łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita DVC864LZX lub DVC265ZXU z systemem do odsysania pyłu, znacznie podnosząc szybkość i komfort pracy.
Młotwiertarka SDS+ posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie, elektroniczny układ regulacji obrotów i układ łagodnego rozruchu. Ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć i obniżony poziom wibracji.
akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion AWS Bluetooth Makita DHR283ZU
- młotowiertarka posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, oraz dodatkowy szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm,
- technologia XPT - to podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- funkcja AWS - Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia, a kończy prace kilka sekund po narzędzi żeby odessać ostatni urobek,
- technologia AFT - Active Feedback Sensing - to automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania wiertła (tzw. kick-back),
- technologia Antywibracyjna AVT - to specjalny, antywibracyjny system rękojeści dla ochrony stawów operatora (pochłaniające większą część drgań maszyny),
- system Soft No Load - przy włączeniu maszyny bez obciążenia powoduje obniżenie obrotów oraz wibracji, dzięki czemu można ustawić szpicak, czy dłuto w żądane miejsce i rozpocząć pracę,
- posiada regulację prędkości obrotowej spustem włącznika oraz pokrętłem,
- ma możliwość zastosowania zestawu do odsysania pyłu DX08 (do dokupienia),
- wyposażony w dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- młotowiertarka DHR283 nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry młotowiertarka SDS+ Makita DHR283ZU
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 980 obr/min,
- częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 5000 /min,
- maks. średnica wiercenia w metalu: wiertło pełne 13 mm,
- maks. średnica wiercenia w betonie: wiertło pełne 28 mm,
- maks. średnica wiercenia w betonie: koronka 54 mm,
- energia udaru (EPTA): 2,8 J,
- obroty w prawo / w lewo,
- wymiary (długość całkowita): 404 mm,
- waga (EPTA): 3,9 - 5,1 kg.
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR283ZU:
- szybkowymienny uchwyt wiertarski do 13 mm,
- szybkowymienny uchwyt typu SDS+,
- antywibracyjny uchwyt boczny,
- moduł AWS 198900-7,
- ogranicznik głębokości 331886-4,
- szmatka 443122-7
- karton
- smar 100ml 443122-7,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C..
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,8 J |
| waga z akumulatorem: | 5,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | szybkowymienny uchwyt wiertarski do 13 mm, szybkowymienny uchwyt typu SDS+, antywibracyjny uchwyt boczny, moduł AWS 198900-7, ogranicznik głębokości 331886-4, szmatka 443122-7 karton smar 100ml 443122-7, |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 54 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-980 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł. 404 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381857857 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.75 kg |
| długość opakowania: | 44.7 cm |
| szerokość opakowania: | 13.9 cm |
| wysokość opakowania: | 27 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
