młotek z nylonową końcówką 44mm, 1050g, Bahco [3625W-44]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625W-44
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1068 pkt. |
Młotek montażowy Bahco 3625W-44, o wadze 1050 g, z nylonowymi końcówkami o średnicy 44 mm i drewnianą rękojeścią.
Nylonowe, wymienne końcówki nie uszkadzają obrabianych powierzchni, dlatego młotek przeznaczony jest do precyzyjnych prac montażowych oraz wszelkich zadań wymagających uderzenia bez ryzyka uszkodzenia, zarysowania lub pozostawienia śladów na wrażliwych powierzchniach (np. elementy chromowane, łożyska, panele meblowe czy blachy karoserii).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek z nylonową końcówką 44 mm, Bahco [3625W-44]:
- specjalistyczny młotek z nylonowymi końcówkami niezastąpiony przy pracach wymagających precyzji i ochrony powierzchni,
- doskonale sprawdzi się w branżach takich jak:
- motoryzacja - do montażu i demontażu łożysk, tulei i sworzni, czy prac blacharskich wymagających delikatnego kształtowania i prostowania cienkich blach, a także podczas regulacji i ustawiania podzespołów, np. do precyzyjnego pozycjonowanie elementów silnika czy skrzyni biegów,
- montaż i konserwacja maszyn - do prac, w których nie można stosować tradycyjnego młotka z obuchem stalowym,
- stolarstwo i prace wykończeniowe - do wbijania kołków, łączenia elementów drewnianych lub laminowanych bez ryzyka obicia powierzchni podczas montażu mebli, czy dobijania paneli podłogowych (laminowanych, drewnianych) w trakcie ich układania, - bijaki z nylonu są wytrzymałe, ale wystarczająco miękkie, aby absorbować siłę uderzenia i chronić delikatne powierzchnie, dlatego sprawdzi się podczas prac w których tradycyjny młotek mógłby spowodować trwałe uszkodzenia obrabianego materiału,
- posiada wyprofilowaną, drewnianą rękojeść,
- oddzielnie dostępne są wymienne końcówki oraz rękojeść.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BAHCO [3625W-44]:
- długość całkowita [L]: 360 mm,
- długość obucha [B]: 120 mm,
- szerokość obucha [A]: 44 mm,
- waga: 1050 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 360 mm |
| waga: | 1050 g |
| EAN: | 7314150120437 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.92 kg |
| długość opakowania: | 35.5 cm |
| szerokość opakowania: | 12.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
