Młotek XP do szybkiej pracy 400g, DeWalt [DWHT51145-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT51145-0
| Dostawa |
Młotek stalowy XP do szybkiego wbijania DeWalt [DWHT51145379-0] z magnetycznym uchwytem do przytrzymywania gwoździ, o masie całkowitej 400g.
Młotek wykonany z jednego kawałka stali z ergonomicznym uchwytem redukującym wibracje przenoszone na rękę, co pozwala na szybszą i bardziej komfortową pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek XP do szybkiej pracy 400g, DeWalt [DWHT51145-0]:
- młotek przeznaczony do szybkiego uderzania,
- posiada obuch z jednej strony gładki, z drugiej strony zakończony zakrzywionym pazurem przeznaczonym do podważania i wyciągania gwoździ,
- wykonany z jednego kawałka stali, co chroni go przed pęknięciem oraz zapewnia mu trwałość i długą żywotność,
- idealne wyważenie młotka sprawia, że jego moc uderzeniowa jest większa,
- młotek DWHT51145-0 o masie 400g zapewnia siłę uderzenia równą młotkowi o masie 794g,
- ergonomiczny uchwyt redukuje drgania, co pomaga zmniejszyć zmęczenie ręki i zwiększyć siłę trzymania,
- młotek posiada magnetyczny uchwyt do podtrzymania gwoździa, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.
| waga: | 400 g |
| EAN: | 3253560511456 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.87 kg |
| długość opakowania: | 42.00 cm |
| szerokość opakowania: | 3.30 cm |
| wysokość opakowania: | 14.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
