młotek ślusarski do prac z metalem, 1000g, BAHCO [481F-1000] włókno węglowe
-
Producent:
-
Kod producenta:481F-1000
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1035 pkt. |
Profesjonalny młotek ślusarski firmy Bahco model [481F-1000] o długości całkowitej 350 mm, waga obucha 1000g, przeznaczony do prac z metalem.
Trzonek wykonany z włókna węglowego, a dodatkowo rękojeść pokryta materiałem antypoślizgowym.
Młotek jest wykonany zgodnie ze standardem DIN 1041.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
MŁOTEK ŚLUSARSKI FIRMY BAHCO O SYMBOLU [481F-1000]:
- młotek typu niemieckiego przeznaczony do prac z metalem,
- do mechaniki i ogólnego przeznaczenia,
- wysokiej jakości narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów,
- wyposażony w ośmiokątną szyję,
- uchwyt z włókna szklanego dla maksymalnej amortyzacji
- specjalna symetryczna konstrukcja uchwytu
- wykonany zgodnie ze standardem DIN 1041
PARAMETRY MŁOTKA [481F-1000]:
- długość całkowita [B]: 350 mm
- szerokość obucha - wymiar [A]: 135mm
- wymiar [C]: 35 mm
- waga obucha: 1000 g
- waga całkowita: 1210 g
| długość całkowita: | 350 mm |
| waga: | 1210 g |
| EAN: | 7314150442133 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.290 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
