Młotek ślusarski 800g FIBERGLASS, STANLEY [STHT0-51909]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT0-51909
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 707 pkt. |
Młotek ślusarski 800g FIBERGLASS, STANLEY [STHT0-51909] o masie całkowitej 1099g, posiada trwałe połączenie obucha z trzonkiem za pomocą żywicy epoksydowej, wytrzymałą rękojeść z domieszką włókna szklanego i ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt zapewniający pewny chwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek ślusarski 800g FIBERGLASS, STANLEY [STHT0-51909]
- optymalne wyważenie pozwala na lepsze kontrolowanie młotka,
- połączenie obucha z trzonkiem za pomocą żywicy epoksydowej zapewni trwałość narzędzia,
- rękojeść z domieszką włókna szklanego gwarantuje wytrzymałość, a ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału zapewnia pewny chwyt podczas pracy,
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA STANLEY [STHT0-51909]
- typ młotka: ślusarski,
- waga obucha: 800 g,
- waga całkowita: 1099 g,
| długość całkowita: | 330 mm |
| waga: | 1099 g |
| EAN: | 3253560519094 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.099 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
