młotek ślusarski do prac z metalem, 200g, BAHCO [481-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:481-200
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 450 pkt. |
Profesjonalny młotek ślusarski firmy Bahco model [481-200] o długości całkowitej 260 mm, przeznaczony do prac z metalem.
Młotek jest wykonany zgodnie ze standardem DIN 1041 i posiada certyfikat GS.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
MŁOTEK ŚLUSARSKI FIRMY BAHCO O SYMBOLU [481-200]:
- młotek typu niemieckiego przeznaczony do prac z metalem
- trzonek z drewna jesionowego, prostowłóknistego, bez sęków
- wykonane zgodnie ze standardem DIN 1041
- posiada certyfikat GS
PARAMETRY MŁOTKA [481-200]:
- długość całkowita: 260 mm
- szerokość obucha - wymiar [A]: 92 mm
- wymiar [C]: 18 mm
- waga obucha: 200 g
- waga całkowita: 230 g
| długość całkowita: | 260 mm |
| waga: | 230 g |
| EAN: | 7311518005047 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
Zobacz produkty podobne
-
Bardzo dobra firma i jakość.
