młotek ślusarski do prac z metalem, 100g, BAHCO [481-100]
-
Producent:
-
Kod producenta:481-100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 402 pkt. |
Profesjonalny młotek ślusarski firmy Bahco model [481-100] o długości całkowitej 260 mm, przeznaczony do prac z metalem.
Młotek jest wykonany zgodnie ze standardem DIN 1041 i posiada certyfikat GS.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
MŁOTEK ŚLUSARSKI FIRMY BAHCO O SYMBOLU [481-100]:
- młotek typu niemieckiego przeznaczony do prac z metalem
- trzonek z drewna jesionowego, prostowłóknistego, bez sęków
- wykonane zgodnie ze standardem DIN 1041
- posiada certyfikat GS
PARAMETRY MŁOTKA [481-100]:
- długość całkowita: 260 mm
- szerokość obucha - wymiar [A]: 80 mm
- wymiar [C]: 15 mm
- waga obucha: 100 g
- waga całkowita: 140 g
| długość całkowita: | 260 mm |
| waga: | 140 g |
| EAN: | 7311518005030 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
