młotek miedziany, 500g, BAHCO [413005000]
-
Producent:
-
Kod producenta:413005000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2566 pkt. |
Profesjonalny młotek miedziany Bahco 413005000, z obuchem o wadze 500 g, o długości całkowitej 300 mm, przeznaczony do prac z metalem.
Młotek doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.MŁOTEK MIEDZIANY 500G BAHCO [413005000]:
- młotek z obuchem miedzianym, o twardości 55HB,
- mocowanie obucha na trzonku klinowe,
- doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BAHCO [413005000]:
- długość całkowita: 300 mm,
- szerokość obucha [A]: 80 mm,
- wymiar [C]: 25 mm,
- waga obucha: 500 g,
- waga całkowita: 720 g
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 720 g |
| EAN: | 8413345011860 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.72 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
