młotek miedziany, 2kg, BAHCO [413020000]
-
Producent:
-
Kod producenta:413020000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7286 pkt. |
Profesjonalny młotek miedziany Bahco 413020000, z obuchem o wadze 2 kg, o długości całkowitej 400 mm, przeznaczony do prac z metalem.
Młotek doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.MŁOTEK MIEDZIANY 2000G BAHCO [413020000]:
- młotek z obuchem miedzianym, o twardości 55HB,
- mocowanie obucha na trzonku klinowe,
- doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BAHCO [413020000]:
- długość całkowita [B]: 400 mm,
- szerokość obucha [A]: 135 mm,
- wymiar [C]: 40 mm,
- waga obucha: 2000 g,
- waga całkowita: 2150 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 400 mm |
| waga: | 2150 g |
| EAN: | 8413345011891 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.150 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
