młotek miedziany, 1kg, BAHCO [413010000]
-
Producent:
-
Kod producenta:413010000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4208 pkt. |
Profesjonalny młotek miedziany Bahco 413010000, z obuchem o wadze 1 kg, o długości całkowitej 300 mm, przeznaczony do prac z metalem.
Młotek doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.MŁOTEK MIEDZIANY 1000G BAHCO [413010000]:
- młotek z obuchem miedzianym, o twardości 55HB,
- mocowanie obucha na trzonku klinowe,
- doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BAHCO [413010000]:
- długość całkowita: 300 mm,
- szerokość obucha [A]: 100 mm,
- wymiar [C]: 32 mm,
- waga obucha: 1000 g,
- waga całkowita: 1170 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 1170 g |
| EAN: | 8413345011877 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.17 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
