młotek miedziany, 1,5kg, BAHCO [413015000]
-
Producent:
-
Kod producenta:413015000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5540 pkt. |
Profesjonalny młotek miedziany Bahco 413015000, z obuchem o wadze 1,5 kg, o długości całkowitej 360 mm, przeznaczony do prac z metalem.
Młotek doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.MŁOTEK MIEDZIANY 1500G BAHCO [413015000]:
- młotek z obuchem miedzianym, o twardości 55HB,
- mocowanie obucha na trzonku klinowe,
- doskonale sprawdzi się do pobijania metalowych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BAHCO [413015000]:
- długość całkowita [B]: 360 mm,
- szerokość obucha [A]: 120 mm,
- wymiar [C]: 45 mm,
- waga obucha: 1500 g,
- waga całkowita: 1640 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 360 mm |
| waga: | 1640 g |
| EAN: | 8413345011884 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.640 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
