    3625RM-90
82,89zł brutto
67,39zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 829 pkt.
Gumowy młotek Bahco 3625RM-90, z obuchem o wymiarach 90x118 mm i drewnianą rękojeścią.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek gumowy z rękojeścią drewnianą, 90mm, Bahco [3625RM-90]:
  • młotek z gumowym obuchem o średnicy 90 mm,
  • gumowy obuch pozwala na precyzyjne uderzenia bez ryzyka zarysowania lub uszkodzenia materiału,
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA GUMOWEGO BAHCO [3625RM-90]:
  • długość całkowita [L]: 350 mm,
  • długość obucha [B]: 118 mm,
  • szerokość obucha [A]: 90 mm,
  • waga: 850 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 350 mm