młotek gumowy z rękojeścią drewnianą, 90mm, Bahco [3625RM-90]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625RM-90
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 829 pkt. |
Gumowy młotek Bahco 3625RM-90, z obuchem o wymiarach 90x118 mm i drewnianą rękojeścią.
Gumowa głowica pozwala na precyzyjne uderzenia bez ryzyka zarysowania lub uszkodzenia materiału, dlatego młotek może być używany np. podczas układania płytek ceramicznych, kostki brukowej, czy składania mebli.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek gumowy z rękojeścią drewnianą, 90mm, Bahco [3625RM-90]:
- młotek z gumowym obuchem o średnicy 90 mm,
- gumowy obuch pozwala na precyzyjne uderzenia bez ryzyka zarysowania lub uszkodzenia materiału,
- wykorzystywany jest podczas prac budowlanych i wykończeniowych takich jak układanie płytek, kostki brukowej, krawężników, a także podczas składania mebli czy innych prac stolarskich.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA GUMOWEGO BAHCO [3625RM-90]:
- długość całkowita [L]: 350 mm,
- długość obucha [B]: 118 mm,
- szerokość obucha [A]: 90 mm,
- waga: 850 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 350 mm |
| waga: | 850 g |
| EAN: | 7314150120390 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.84 kg |
| długość opakowania: | 51 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 25 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
