    3625RM-75
68,44zł brutto
55,64zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 684 pkt.
Gumowy młotek Bahco 3625RM-75, z obuchem o wymiarach 75x125 mm i drewnianą rękojeścią.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek gumowy z rękojeścią drewnianą, 75mm, Bahco [3625RM-75]:
  • młotek z gumowym obuchem o średnicy 75 mm,
  • gumowy obuch pozwala na precyzyjne uderzenia bez ryzyka zarysowania lub uszkodzenia materiału,
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA GUMOWEGO BAHCO [3625RM-75]:
  • długość całkowita [L]: 355 mm,
  • długość obucha [B]: 125 mm,
  • szerokość obucha [A]: 75 mm,
  • waga: 660 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 355 mm