    3625RM-55
52,67zł brutto
42,82zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 527 pkt.
Gumowy młotek Bahco 3625RM-55, z obuchem o wymiarach 55x90 mm i drewnianą rękojeścią.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek gumowy z rękojeścią drewnianą, 55mm, Bahco [3625RM-55]:
  • młotek z gumowym obuchem o średnicy 55 mm,
  • gumowy obuch pozwala na precyzyjne uderzenia bez ryzyka zarysowania lub uszkodzenia materiału,
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA GUMOWEGO BAHCO [3625RM-55]:
  • długość całkowita [L]: 305 mm,
  • długość obucha [B]: 90 mm,
  • szerokość obucha [A]: 55 mm,
  • waga: 290 g
długość całkowita: 305 mm