Młotek ciesielski, 570g, STEELMASTER, Stanley [1-51-033]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-51-033
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 853 pkt. |
Młotek ciesielski, STEELMASTER, Stanley [1-51-033] o masie obucha 570 g, przeznaczony do prac ciesielskich.
Młotek posiada antypoślizgową, ogumowaną rękojeść, a trzonek wykonany został ze stali, która zapewnia dużą wytrzymałość i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek ciesielski, 570g, STEELMASTER, Stanley [1-51-033]
- młotek ciesielski przeznaczony do prac dekarskich, posiada szczeline do wyciągania gwoździ,
- stalowy trzonek zapewnia wytrzymałość i trwałość,
- montaż trzonka do główki pod naciskiem 5 ton gwarantuje trwałość użytkowania,
- młotek posiada antypoślizgową, ogumowaną rękojeść,
- został wykonany zgodnie z normą ASME B107.400,
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA, STEELMASTE, STANLEY [1-51-033]
- typ młotka: ciesielki,
- długość całkowita: 345 mm,
- waga obucha: 570 g,
- waga całkowita młotka: 875 g,
| długość całkowita: | 345 mm |
| waga: | 570 g |
| EAN: | 5000366510330 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 345 mm |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
