młotek budowlany z trzonkiem z włókna szklanego, 450g, BAHCO [428-16]
-
Producent:
-
Kod producenta:428-16
Stan magazynowy: 13
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 997 pkt. |
Profesjonalny młotek do gwoździ z trzonkiem z włókna szklanego, Bahco [428-16]
Młotek o długości całkowitej 335 mm, przeznaczony do prac ogólnobudowlanych.
Trzonek wykonany jest z włókna szklanego absorbującego wstrząsy, a komfortowa profilowana rękojeść pokryta jest miękkim tworzywem.
Posiada ośmiokątną szyje z okrągłym obuchem oraz mocno zakrzywiony pazur, który ułatwia wyciąganie gwoździ.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotek budowlany do gwoździ z trzonkiem z włókna szklanego, 450g, BAHCO [428-16]
- trzonek młotka wykonany jest z włókna szklanego absorbującego wstrząsy,
- mocno zakrzywiony pazur ułatwia wyciąganie gwoździ,
- komfortowa profilowana rękojeść pokryta miękkim tworzywem,
- młotek posiada ośmiokątną szyję z okrągłym obuchem,
PARAMETRY MŁOTKA [428-16]
- długość całkowita [B]: 335 mm,
- wymiar [A]: 135 mm,
- wymiar [C]: 28 mm,
- waga obucha: 450 g,
- waga całkowita: 680 g,
| długość całkowita: | 335 mm |
| waga: | 680 g |
| EAN: | 7311518012380 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.7 kg |
| długość opakowania: | 39 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 7.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
