młotek budowlany do gwoździ z trzonkiem stalowym, 450g, BAHCO [429-16]
-
Producent:
-
Kod producenta:429-16
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 900 pkt. |
Profesjonalny młotek do gwoździ z trzonkiem stalowym firmy Bahco model [429-16], rękojeść profilowana pokryta miękkim tworzywem.
Młotek o długości całkowitej 320 mm, przeznaczony do prac ogólnobudowlanych.
Posiada mocno zakrzywiony pazur bardzo wygodny przy wyciąganiu gwoździ.
Stalowy profil młotka gwarantuje dużą wytrzymałość na zginanie przy obciążeniu do 150kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
młotek budowlany do gwoździ z trzonkiem stalowym BAHCO [429-16]:
- młotek z mocno zakrzywionym pazurem do wyciągania gwoździ ogólnobudowlany,
- trzonek rurowy wykonany ze stali manganowej,
- rękojeść profilowana i pokryta miękkim tworzywem,
- motem posiada ośmiokątną szyję i okrągłą głowę,
- wykończenie obucha to jasne polerowanie,
PARAMETRY MŁOTKA [429-16]:
- długość całkowita [B]: 320 mm
- szerokość obucha - wymiar [A]: 130 mm
- wymiar [C]: 28 mm
- waga obucha: 450 g
- waga całkowita: 750 g
| długość całkowita: | 320 mm |
| waga: | 450 g |
| EAN: | 7311518012403 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.750 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
