Młotek blacharski do obciągania karoserii, 390g, Bahco [BBSH1F] płaski, prostokątny F 40x30
-
Producent:
-
Kod producenta:BBSH1F
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1074 pkt. |
Młotek blacharski firmy Bahco [BBSH1F] o masie całkowitej 390g do profesjonalnych zastosowań.
Znakomity młotek blacharski z rękojeścią z drzewa hikorowego i z obuchem kwadratowym F o twardości 45-60 HRc.
Młotek przeznaczony jest do obciągania karoserii samochodowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek blacharski do obciągania karoserii, 390g, Bahco [BBSH1F]:
- młotek blacharski przeznaczony do obciągania karoserii, do naprawy samochodów,
- kształt powierzchni: prostokąt F (płaski),
- ma drobno polerowaną powierzchnię
- rękojeść wykonana z prawdziwego drewna hikorowego,
- młotki tej serii wyposażone zostały w wysokowydajne głowice ze stali stopowej,
- twardość: 45-60 HRC
PARAMETRY MŁOTKA Bahco [BBSH1F]:
- typ młotka: blacharski,
- przeznaczenie: do obciągania karoserii,
- kształt obucha: prostokąt F (płaski),
- wymiary obucha: 50 x 30 mm,
- twardość obucha: 45-60 HRc,
- waga młotka: 390 g
- długość całkowita: 325 mm,
| długość całkowita: | 338 mm |
| waga: | 390 g |
| EAN: | 7314150247189 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.399 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
