    3625AR-35
132,41zł brutto
107,65zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1324 pkt.
Nylonowe, wymienne końcówki nie uszkadzają obrabianych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 550g, Bahco [3625AR-35]:
  • młotek bezodrzutowy z nylonowymi końcówkami,
  • posiada wyprofilowaną, drewnianą rękojeść,
  • minimalizuje uszkodzenia mogące powstać na uderzanej powierzchni,
  • dostępne są wymienne końcówki oraz rękojeść.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625AR-35]:
  • typ młotka: bezodrzutowy,
  • długość całkowita [B]: 325 mm,
  • długość obucha [A]: 105 mm,
  • szerokość obucha [C]: 35 mm,
  • waga: 550 g
długość całkowita: 325 mm