młotek bezodrzutowy 790g, Bahco [3625PU-50]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625PU-50
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1669 pkt. |
Bezodrzutowy młotek Bahco 3625PU-50, z obuchem o wymiarach 100x50 mm i wadze 790 g, do profesjonalnych zastosowań.
Młotek ma stalową konstrukcją i pokryty został warstwą PU (poliuretanu), dzięki czemu nie uszkadza pobijanych powierzchni. Doskonale sprawdzi się do prac w motoryzacji, lotnictwie czy żeglarstwie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek bezodrzutowy 790g, Bahco [3625PU-50]:
- młotek ze stalową konstrukcją i warstwą PU (poliuretanu) na zewnątrz,
- nieiskrzący, o niskim poziomie hałasu,
- minimalizuje uszkodzenia uderzanej powierzchni,
- posiada wygodny, antypoślizgowy uchwyt,
- siła uderzenia jest przenoszona na obiekt, zmniejszając wstrząs na użytkownika i odciąża nadgarstki i ramiona,
- nadaje się do produkcji form, mebli drewnianych, gazu, inżynierii chemicznej, ropy naftowej, prochu, blachy, statków lotniczych, żeglarstwa itp.,
- doskonale sprawdzi się do wymiany opon i prac związanych z przekładnią,
- można nim pracować w temperaturach od -20 °C do 90 °C,
- twardość: 83 do 86 Shore A
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625PU-50]:
- typ młotka: bezodrzutowy,
- długość całkowita: 280 mm,
- wymiary obucha (długość [A] x szerokość [C]): 100 x 50 mm,
- waga obucha: 790 g
- waga: 850 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 320 mm |
| waga: | 790 g |
| EAN: | 7311518276126 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.852 kg |
| długość opakowania: | 31 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
