    3625PU-50
166,89zł brutto
135,68zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1669 pkt.
Bezodrzutowy młotek Bahco 3625PU-50, z obuchem o wymiarach 100x50 mm i wadze 790 g, do profesjonalnych zastosowań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek bezodrzutowy 790g, Bahco [3625PU-50]:
  • młotek ze stalową konstrukcją i warstwą PU (poliuretanu) na zewnątrz,
  • nieiskrzący, o niskim poziomie hałasu,
  • minimalizuje uszkodzenia uderzanej powierzchni,
  • posiada wygodny, antypoślizgowy uchwyt,
  • doskonale sprawdzi się do wymiany opon i prac związanych z przekładnią,
  • można nim pracować w temperaturach od -20 °C do 90 °C,
  • twardość: 83 do 86 Shore A
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625PU-50]:
  • typ młotka: bezodrzutowy,
  • długość całkowita: 280 mm,
  • wymiary obucha (długość [A] x szerokość [C]): 100 x 50 mm,
  • waga obucha: 790 g
  • waga: 850 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 320 mm