Młotek bezodrzutowy 400g, Bahco [3625PU-30]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625PU-30
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1058 pkt. |
Bezodrzutowy młotek firmy Bahco [3625PU-30] o masie całkowitej 400g do profesjonalnych zastosowań.
Młotek ma stalową konstrukcją i pokryty został warstwą PU (poliuretanu) i może być stosowany między innymi w motoryzacji, lotnictwie czy żeglarstwie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek bezodrzutowy 400g, Bahco [3625PU-30]:
- młotek ze stalową konstrukcją i warstwą PU (poliuretanu) na zewnątrz,
- posiada wygodny, antypoślizgowy uchwyt,
- siła uderzenia jest przenoszona na obiekt, zmniejszając wstrząs na użytkownika i odciąża nadgarstki i ramiona,
- ma zwiększoną ochrona powierzchni dlatego jest idealny do wymiany opon i prac związanych z przekładnią,
- nadaje się do produkcji form, mebli drewnianych, gazu, inżynierii chemicznej, ropy naftowej, prochu, blachy, statków lotniczych, żeglarstwa itp.
- można nim pracować w temperaturach od -20 °C do 90 °C
- Twardość: 83 do 86 Shore A
PARAMETRY MŁOTKA bezodrzutowego Bahco [3625PU-30]:
- typ młotka: bezodrzutowy,
- waga młotka: 400 g
- długość całkowita: 280 mm,
- wymiary obucha: 87x35 mm,
- waga obucha: 300 g.
| długość całkowita: | 280 mm |
| waga: | 400 g |
| EAN: | 7311518276119 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.400 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
