młotek bezodrzutowy 1270g, Bahco [3625PU-60]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625PU-60
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2526 pkt. |
Bezodrzutowy młotek Bahco [3625PU-60] o masie całkowitej 1270 g, z wygodnym, nie wyślizgującym się z ręki uchwytem, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań.
Młotek ma stalową konstrukcją i pokryty został warstwą PU (poliuretanu) i może być stosowany między innymi w motoryzacji, lotnictwie czy żeglarstwie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek bezodrzutowy 1270g, Bahco [3625PU-60]:
- młotek o stalowej konstrukcji z warstwą PU (poliuretanu) na zewnątrz,
- posiada wygodny, antypoślizgowy uchwyt,
- siła uderzenia jest przenoszona na obiekt, zmniejszając wstrząs przenoszony na użytkownika, dzięki czemu odciąża nadgarstki i ramiona,
- minimalizuje uszkodzenia uderzanej powierzchni, dlatego doskonale sprawdzi się podczas wymiany opon i prac związanych z przekładnią,
- nadaje się do produkcji form, mebli drewnianych, gazu, ropy naftowej, prochu, blachy, maszyn elektrycznych, instrumentów aluminiowych do drzwi i okien, w inżynierii chemicznej, stocznictwie, lotnictwie i żegludze,
- można nim pracować w temperaturach od -20°C do 90°C,
- twardość: 83 do 86 Shore A
Parametry młotka bezodrzutowego Bahco [3625PU-60]:
- typ młotka: bezodrzutowy,
- długość całkowita: 365 mm,
- wymiary obucha: 121x60 mm,
- waga obucha: 1080 g,
- waga młotka: 1270 g
| długość całkowita: | 365 mm |
| waga: | 1270 g |
| EAN: | 7311518276133 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.270 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
