młot wyburzeniowy 2000W/72,8J, mocowanie na sześciokąt 28,6mm, Makita [HM1812]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1812
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 80610 pkt. |
Młot wyburzeniowy firmy MAKITA model HM1812, jeden z najmocniejszych na rynku młotów w swojej klasie. Mocowanie narzędzi sześciokąt 28,6mm pozwala na bardzo dobre przenoszenie udaru (72,8J) i efektywną pracę.
Znakomity do skuwania nawierzchni ulic, fundamentów i kruszenia bloków betonowych. W porównaniu do swojego poprzednika HM1810 energia udaru wzrosła o 60%,
Wygodna wzdłużna konstrukcja młota ułatwia pracę w każdych warunkach i czyni pracę mniej męczącą tym narzędziem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot wyburzeniowy firmy Makita o symbolu [HM1812]:
- młot wyburzeniowy HM1812 znakomity do skuwania nawierzchni ulic, fundamentów i kruszenia bloków betonowych. W porównaniu do swojego poprzednika HM1810 energia udaru wzrosła o 60%,
- wyposażony w system tłumienia wibracji AVT, i uchwyt narzędziowy z sześciokątem wewnętrznym 1 1/8" (28,6 mm) dla narzędzi wkładanych z wpustem pod blokadę lub pierścieniem oporowym,
- dodatkowo System SOFT NO LOAD który automatyczne obniża obroty silnika i wibracji w momencie kiedy maszyna jest na biegu jałowym - bez obciążenia. Dzięki tej funkcji można przyłożyć dłuto czy szpic w żądane miejsce i dopiero w momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia,
- posiada elektroniczną regulację udarów i system utrzymania udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy i pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy,
- tylna rękojeść z wygodnym dużym wyłącznikiem wyłożona jest antypoślizgowa gumą,
- dodatkowy uchwyt w obudowie z obu stron ułatwia podnoszenie i manewrowanie młotem,
- młot HM1812 wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną wskazującą uszkodzenia wyłącznika lub przewodu.
parametry młot kującego HM1812:
- moc znamionowa: 2000 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 870 ud/min,
- energia udaru: 72,8 J,
- typ mocowania: sześciokąt 28,6 mm,
- waga: 31,3 kg,
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| energia udaru: | 72,8 J |
| waga kg: | 31,3 kg |
| na wyposażeniu: | Szpic samoostrzący 400mm [B-10372], Rękojeść boczna [455505-9], |
| częstotliwość udaru: | 870 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 28mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381693349 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 37.55 kg |
| długość opakowania: | 89 cm |
| szerokość opakowania: | 54 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
