młot wyburzeniowy 2000W/71,4J, mocowanie na sześciokąt 28,6mm, Makita [HM1802]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1802
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 69376 pkt. |
Młot wyburzeniowy firmy MAKITA model HM1802, jeden z najmocniejszych na rynku młotów w swojej klasie. Mocowanie narzędzi sześciokąt 28,6mm pozwala na bardzo dobre przenoszenie udaru (71,4J) i efektywną pracę.
Znakomity do skuwania nawierzchni ulic, fundamentów i kruszenia bloków betonowych. W porównaniu do swojego poprzednika energia udaru większa o 60%,
Wygodna wzdłużna konstrukcja młota ułatwia pracę w każdych warunkach i czyni pracę mniej męczącą tym narzędziem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot wyburzeniowy Makita HM1802
- młot wyburzeniowy HM1802 znakomity do skuwania nawierzchni ulic, fundamentów i kruszenia bloków betonowych.
- dla zwiększenia komfortu młot został wyposażony w łagodny rozruch,
- wyposażony w uchwyt narzędziowy z sześciokątem wewnętrznym 1 1/8" (28,6 mm) dla narzędzi wkładanych z wpustem pod blokadę lub pierścieniem oporowym,
- młot posiada:
- diodę LED ostrzegająca o uszkodzeniu obwodu elektrycznego
- dioda LED sygnalizująca konieczność wymiany szczotek węglowych
- ma obudowę pochłaniającą drgania podczas pracy - zapewnia praktyczne połączenie wysokiej mocy oraz niskich wibracji,
- szczotki węglowe są samowyłączajace się, zabezpiecza to komutator przed zniszczeniem
- dodatkowy uchwyt w obudowie z obu stron ułatwia podnoszenie i manewrowanie młotem,
- 6-pozycyjne ustawienie narzędzia (ustawienie możliwe w serwisie)
- młot HM1802 ma przełącznik o wysokiej trwałości zapewniający zwiększoną ochronę przed pyłem.
parametry młota kującego Makita HM1802:
- moc znamionowa: 2000 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 870 ud/min,
- energia udaru: 71,4 J,
- typ mocowania: sześciokąt 28,6 mm,
- waga: 29,4 kg,
- opakowanie: karton.
wyposażenie młota kującego Makita HM1802:
- klucz imbusowy 5 [783203-8],
- szpicak samoostrzący HEX 400mm
- uchwyt boczny
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| energia udaru: | 71,4 J |
| waga kg: | 29,4 kg |
| na wyposażeniu: | klucz imbusowy 5 [783203-8], szpicak samoostrzący HEX 400mm [B-10372] |
| częstotliwość udaru: | 870 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 28mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381693363 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 35.65 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
