młot wyburzeniowy 1850W/49,1J Makita [HM1502] mocowanie na sześciokąt 28,6mm
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1502
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 44714 pkt. |
Młot wyburzeniowy z mocowaniem na sześciokąt 28,6mm MAKITA HM1502, wyposażony w silnik o mocy 1850 W, dostarczany w walizce z kółkami ułatwiającymi transport.
Młot kujący przy dużej mocy zapewnia niski poziom wibracji, co poprawia wydajność i komfort pracy.
Młot wyburzeniowy 1850W/49,1J Makita HM1502:
- wyposażony w silnik o mocy 1850W i uchwyt narzędziowy z mocowaniem na sześciokąt 28,6 mm,
- młot kujący przy dużej mocy zapewnia niski poziom wibracji, co poprawia wydajność i zmniejsza zmęczenie użytkownika,
- młot wyburzeniowy uruchamiany włącznikiem ślizgowym,
- posiada kontrolkę sygnalizującą włączenie urządzenia,
- boczna, dodatkowa rękojeść może być ustawiana w dowolnym położeniu (obracana bezstopniowo o 360o),
- młot wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną - informuje o konieczności wymiany szczotek węglowych, co zapobiega zniszczeniu wirnika,
- szczotki węglowe posiadają funkcję automatycznego odłączenia,
- młot posiada możliwość podłączenia urządzenia odsysającego (w opcji),
- młot dostarczany jest w walizce z kółkami ułatwiającymi transport.
Parametry młota kującego HM1502:
- moc znamionowa: 1850 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 1300 ud/min,
- energia udaru: 49,1 J,
- typ mocowania: sześciokąt 28,6 mm,
- wymiary (długość całkowita): 809 mm,
- waga: 19,7 kg,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny.
Wyposażenie młota wyburzeniowego HM1502:
- uchwyt boczny,
- szpicak 400mm,
- walizka z kółkami,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 49,1 J |
| waga kg: | 19,7 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, szpicak 400mm, walizka z kółkami |
| częstotliwość udaru: | 1300 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 28,6mm |
| moc znamionowa: | 1850 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z kólkami |
| EAN: | 088381736503 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 30.23 kg |
| długość opakowania: | 95 cm |
| szerokość opakowania: | 38 cm |
| wysokość opakowania: | 22.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
