młot wyburzeniowy 1850W/48J, Makita [HM1501] mocowanie na sześciokąt 30mm
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1501
4471,47zł brutto
3635,34zł netto
4677,85zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 44714 pkt. |
Młot wyburzeniowy z mocowaniem na sześciokąt 30 mm MAKITA HM1501, wyposażony w silnik o mocy 1850 W, dostarczany w walizce z kółkami ułatwiającymi transport.
Młot kujący przy dużej mocy zapewnia niski poziom wibracji, co poprawia wydajność i komfort pracy.
Młot wyburzeniowy 1850W / 48J, Makita [HM1501]:
- wyposażony w silnik o mocy 1850W i uchwyt narzędziowy z mocowaniem na sześciokąt 30 mm,
- młot kujący przy dużej mocy zapewnia niski poziom wibracji, co poprawia wydajność i zmniejsza zmęczenie użytkownika,
- młot wyburzeniowy uruchamiany włącznikiem ślizgowym,
- boczna, dodatkowa rękojeść może być ustawiana w dowolnym położeniu (obracana bezstopniowo o 360°),
- młot wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną informującą o konieczności wymiany szczotek węglowych, co zapobiega zniszczeniu wirnika,
- szczotki węglowe posiadają funkcję automatycznego odłączenia,
- kontrolka zasilania LED wskazuje również awarię przełącznika lub uszkodzenie przewodu,
- młot posiada możliwość podłączenia urządzenia odsysającego (w opcji),
- młot dostarczany jest w walizce z kółkami ułatwiającymi transport.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTA KUJĄCEGO MAKITA [HM1501]:
- moc znamionowa: 1850 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 1300 ud./min.,
- energia udaru: 48 J,
- typ mocowania: sześciokąt 30 mm,
- poziom mocy akustycznej: 104 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 84 dB(A),
- współczynnik hałasu: 1,5 dB(A),
- poziom wibracji (dłutowanie): 15,0 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,9 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 781 x 130 x 265 mm,
- waga (bez kabla): 18,4 kg,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny
WYPOSAŻENIE MŁOTA WYBURZENIOWEGO MAKITA [HM1501]:
- uchwyt boczny,
- szpicak 400 mm,
- walizka z kółkami,
- instrukcja obsługi
| energia udaru: | 48 J |
| waga kg: | 18,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, szpicak 400mm, walizka z kółkami, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 1300 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 30mm |
| moc znamionowa: | 1850 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z kólkami |
| EAN: | 088381736435 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 28.31 kg |
| długość opakowania: | 95 cm |
| szerokość opakowania: | 38 cm |
| wysokość opakowania: | 22.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
