młot wyburzeniowy 1850W/48,9J Makita [HM1511] mocowanie na sześciokąt 30mm
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1511
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 47721 pkt. |
Młot wyburzeniowy z mocowaniem na sześciokąt 30mm MAKITA HM1511, wyposażony w silnik o mocy 1850 W, dostarczany w walizce z kółkami ułatwiającymi transport.
Młot kujący wyposażony w technologię antywibracyjną AVT oraz system Soft No Load zapewniające zawsze niskie wibracje nawet przy dużym obciążeniu, co bardzo podnosi wydajność oraz komfort pracy.
Młot wyburzeniowy 1850W/48,9J Makita HM1511:
- wyposażony w uchwyt narzędziowy z mocowaniem na sześciokąt 30 mm,
- wykonany zgodnie z technologią antywibracyjną AVT, która zapewnia zawsze niskie wibracje - nawet pod dużym obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy,
- młot wyburzeniowy uruchamiany włącznikiem ślizgowym,
- wyposażony w system Soft No Load - włączenie młota na biegu jałowym bez obciążenia powoduje obniżenie obrotów oraz wibracji. W ten sposób operator może w sposób skuteczny i precyzyjny przyłożyć szpicak, lub dłuto w żądane miejsce rozpoczęcia pracy. W momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia,
- boczna zakładana rękojeść może być ustawiana w dowolnym położeniu (obracana bezstopniowo o 360o),
- młot wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną - informuje o konieczności wymiany szczotek węglowych, co zapobiega zniszczeniu wirnika,
- szczotki węglowe posiadają funkcję automatycznego odłączenia,
- młot dostarczany jest w walizce z kółkami ułatwiającymi transport.
Parametry młota kującego HM1511:
- moc znamionowa: 1850 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 1300 ud/min,
- energia udaru: 48,9 J,
- typ mocowania: sześciokąt 30 mm,
- wymiary (długość całkowita): 781 mm,
- waga: 19,2 kg,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny.
Wyposażenie młota wyburzeniowego HM1511:
- uchwyt boczny,
- szpicak 400mm,
- walizka z kółkami,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 48,9 J |
| waga kg: | 19,2 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, szpicak 400mm, walizka z kółkami |
| częstotliwość udaru: | 1300 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 30mm |
| moc znamionowa: | 1850 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z kólkami |
| EAN: | 088381736398 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 28.99 kg |
| długość opakowania: | 95 cm |
| szerokość opakowania: | 38 cm |
| wysokość opakowania: | 22.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
