młot wyburzeniowy 1510W/25,5J mocowanie na sześciokąt 30mm, Makita [HM1307C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1307C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 42573 pkt. |
Młot wyburzeniowy z mocowaniem na sześciokąt 30mm MAKITA model HM1307C, wyposażony w silnik o mocy 1510 W i bardzo wygodą walizkę z kółkami.
Ma elektroniczną regulację udaru i dużą energię udaru [25,5J] dlatego też dzięki wysokiej trwałości, świetnym parametrom pracy cieszy się zasłużoną renoma wśród użytkowników.
Wygodna wzdłużna konstrukcja ułatwia pracę w każdych warunkach i czyni pracę mniej męczącą.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot wyburzeniowy firmy Makita o symbolu [HM1307C]:
- wyposażony w uniwersalny uchwyt sześciokątny 30 mm dla narzędzi z rowkiem blokującym,
- posiada elektroniczną regulację udarów i system utrzymania udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy i pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy,
- tylna rękojeść z wygodnym dużym wyłącznikiem wyłożona jest antypoślizgowa gumą,
- boczna zakładana rękojeść może być ustawiana w dowolnym położeniu (obracana bezstopniowo o 360o).
- młot HM1307C wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną - informuje o konieczności wymiany szczotek węglowych. Zapobiega to zniszczeniu wirnika.
parametry młot kującego HM1307C:
- moc znamionowa: 1510 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 730 - 1450 ud/min,
- energia udaru: 25,5 J,
- typ mocowania: sześciokąt 30 mm,
- waga: 15,3 kg,
- opakowanie: walizka z kółkami.
wyposażenie młota wyburzeniowego HM1307C:
- uchwyt boczny: [163506-0],
- walizka z kółkami: [824898-9],
- szpicak 400mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 25,5 J |
| waga kg: | 15,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny: [163506-0], walizka z kółkami: [824898-9], szpicak 400mm, |
| częstotliwość udaru: | 730-1450 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 30mm |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z kólkami |
| EAN: | 088381604642 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 24.6 kg |
| długość opakowania: | 89 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
