młot wyburzeniowy 1510W/23,6 J, mocowanie na sześciokąt 30mm, Makita [HM1317C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1317C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 44851 pkt. |
Młot wyburzeniowy z mocowaniem na sześciokąt 30mm MAKITA model HM1317C, wyposażony w silnik o mocy 1510 W i bardzo wygodą walizkę z kółkami.
Posiada system dynamicznego tłumienia wibracji AVT i System SOFT NO LOAD który automatyczne obniża obroty silnika i wibracji w momencie kiedy maszyna jest na biegu jałowym.
Młot kujący HM1317C ma elektroniczną regulację udaru i dużą energię udaru [23,6J] dlatego też dzięki wysokiej trwałości, świetnym parametrom pracy cieszy się zasłużoną renoma wśród użytkowników.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
młot wyburzeniowy firmy Makita o symbolu [HM1317C]:
- wyposażony w system tłumienia wibracji AVT, i system mocowania na sześciokąt 30mm,
- dodatkowo który automatyczne obniża obroty silnika i wibracji w momencie kiedy maszyna jest na biegu jałowym - bez obciążenia. Dzięki tej funkcji można przyłożyć dłuto czy szpic w żądane miejsce i dopiero w momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia,
- posiada elektroniczną regulację udarów i system utrzymania udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy i pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy,
- tylna rękojeść z wygodnym dużym wyłącznikiem wyłożona jest antypoślizgowa gumą,
- boczna zakładana rękojeść może być ustawiana w dowolnym położeniu (obracana bezstopniowo o 360o).
- młot HM1317C wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną - informuje o konieczności wymiany szczotek węglowych. Zapobiega to zniszczeniu wirnika.
parametry młot kującego HM1317C:
- moc znamionowa: 1510 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 730 - 1450 ud/min,
- energia udaru: 23,6 J,
- typ mocowania: sześciokąt 30 mm,
- waga: 17,0 kg,
- opakowanie: walizka z kółkami.
wyposażenie młota wyburzeniowego HM1317C:
- uchwyt boczny: [163506-0],
- walizka z kółkami: [824898-9],
- szpicak 400mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 23,6 J |
| waga kg: | 17,0 kg |
| na wyposażeniu: | szpicak 400mm, uchwyt boczny [163506-0], walizka z tworzywa z kółkami [824897-1] |
| częstotliwość udaru: | 730-1450 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 30mm |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z kólkami |
| EAN: | 088381604628 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 26 kg |
| długość opakowania: | 89 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 39 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
