młot udarowy SDS-max 1510W/19,9 J, mocowanie SDS-Max, Makita [HM1214C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1214C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 37845 pkt. |
Młot udarowy MAKITA model HM1214C do pracy w pionie, wyposażony w silnik 1510W z mocowaniem SDS-Max.
Wyposażony w system tłumienia wibracji AVT i system Soft No Load, zwarta kompaktowa budowa, bardzo wydajny podczas kucia (energia udaru 19,9 J).
To jeden z lepszych młotów SDS-max na rynku w klasie młotów 12kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot wyburzeniowy firmy Makita o symbolu [HM1214C]:
- wyposażony w system tłumienia wibracji AVT, i system mocowania SDS-Max,
- dodatkowo System SOFT NO LOAD który automatyczne obniża obroty silnika i wibracji w momencie kiedy maszyna jest na biegu jałowym - bez obciążenia. Dzięki tej funkcji można przyłożyć dłuto czy szpic w żądane miejsce i dopiero w momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia,
- posiada elektroniczną regulację udarów i system utrzymania udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy i pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy,
- tylna rękojeść z wygodnym dużym wyłącznikiem wyłożona jest antypoślizgowa gumą,
- ma możliwość ustawienia dłuta w 12 różnych pozycjach, rękojeść tylna wyłożona gumą oraz uchwyt boczny łatwo przestawialny (mozliwość obrotu o 360o) - wszystko to powoduje, że można nim pracować w różnych pozycjach, również w miejscach o ograniczonym dostępie
- młot HM1214C wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną - informuje o konieczności wymiany szczotek węglowych. Zapobiega to zniszczeniu wirnika.
parametry młot kującego HM1214C:
- moc znamionowa: 1510 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 950 - 1900 ud/min,
- energia udaru: 19,9J,
- typ mocowania: SDS-Max,
- waga: 12,3 kg,
- opakowanie: walizka.
wyposażenie młota wyburzeniowego HM1213C:
- uchwyt boczny pałąkowy: [135283-4],
- smar do wierteł i dłut: [198993-4],
- szmatka: [443122-7],
- walizka: [824882-4],
- szpicak
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 19,9 J |
| waga kg: | 12,3 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny pałąkowy: [135283-4], smar do wierteł i dłut: [198993-4], szmatka: [443122-7], walizka: [824882-4], szpicak |
| częstotliwość udaru: | 950-1900 udar/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z kólkami |
| EAN: | 088381603669 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 20.55 kg |
| długość opakowania: | 90 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 38 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
