młot udarowy 900W, mocowanie na sześciokąt 17mm, MT Makita [M8600B]
-
Producent:
-
Kod producenta:M8600B
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8619 pkt. |
Młot udarowy z mocowaniem HEX 17 mm, Makita MT M8600B, z silnikiem o mocy 900 W, dostarczany ze szpicem 280 mm, pakowany w walizce.
Młot przeznaczony jest do kucia w betonie, cegle i kamieniu, jak również do wykonywania przepustów i do ubijania przy użyciu odpowiednich akcesoriów.
Należy do serii narzędzi Makita MT - to niezawodna linia produktów dla tych, którzy cenią sobie solidne narzędzia bez zbędnych dodatków, w konkurencyjnej cenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młot udarowy 900W, mocowanie 17mm, Makita [M8600B]:
- elektryczny młot udarowy o zwartej budowie, która zapewnia wygodę i mniejsze zmęczenie operatora,
- należy do serii narzędzi Makita MT - to niezawodna linia produktów dla tych, którzy cenią sobie solidne narzędzia bez zbędnych dodatków, w konkurencyjnej cenie,
- przeznaczony jest do kucia w betonie, cegle i kamieniu, wykonywania przepustów, skuwania płytek oraz wycinania rowków i wgłębień,
- ergonomicznie zaprojektowany korpus osłonięty plastikową osłoną zapewnia izolację cieplną oraz łatwiejsze użytkowanie urządzenia oburącz,
- miękki uchwyt zapewnia lepszą kontrolę i komfort,
- młot dostarczany jest ze szpicem 280 mm, pakowany w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTA UDAROWEGO MAKITA [M8600B]:
- moc znamionowa: 900 W,
- maksymalna moc urządzenia: 1000 W,
- mocowanie narzędzi: sześciokąt 17 mm,
- energia udaru: 7,2 J,
- częstość udarów na biegu jałowym: 2900 ud./min.,
- poziom mocy akustycznej: 102 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 92 dB(A),
- współczynnik hałasu: 1,6 dB(A),
- poziom wibracji (dłutowanie): 15,9 m/s²,
- poziom wibracji (wiercenie z udarem w betonie): 8,1 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh (dłutowanie): 1,5 m/s²,
- przewód zasilający: 2,5 m,
- wymiary (D x S x W): 406 x 99 x 232 mm,
- waga bez kabla: 5,4 kg
WYPOSAŻENIE MŁOTA UDAROWEGO MAKITA [M8600B]:
- szpic 280 mm [A-80450],
- walizka [821658-0],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/M8600.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/M8600.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/M8600.pdf
| energia udaru: | 7,2 J |
| waga kg: | 5,4 kg |
| na wyposażeniu: | szpic 280 mm [A-80450], walizka [821658-0], instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 2900 udar/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 17 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 102 dB |
| EAN: | 088381696821 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
