młot udarowy 1510W/19,1 J, mocowanie SDS-Max, Makita [HM1203C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1203C
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 32548 pkt. |
Młot udarowy MAKITA model HM1203C, wyposażony w silnik 1510W z mocowaniem dłut SDS-Max, pakowany w walizce.
Mocny i wydajny podczas kucia, energia udaru 19,1J, oraz z niskim poziomem drgań.
Został wyposażony w dłuższe szczotki węglowe zapewniające dłuższy czas pracy,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot udarowy firmy Makita o symbolu [HM1203C]:
- charakteryzuje się pracą przy dużej energii udaru 19,1 J, oraz niskim poziomem drgań,
- wyposażony został w dłuższe szczotki węglowe zapewniające dłuższy czas pracy,
- posiada elektroniczną regulację udarów i system utrzymania częstości udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy i pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy,
- ma łagodny rozruch
- dłuta można mocować w 12 różnych pozycjach,
- tylna rękojeść z wygodnym dużym wyłącznikiem wyłożona jest antypoślizgowa gumą,
- uchwyt boczny pałąkowy jest regulowana o 360o wokół osi młota, a dodatkowo sam pałąk można ustawić pod różnymi kątami (8 ustawień przód tył),
- młot HM1203C wyposażony jest w lampkę sygnalizującą problem z obwodem elektrycznym, oraz w samoodłączające się szczotki węglowe.
parametry młot kującego HM1203C:
- moc znamionowa: 1510 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 950 - 1900 ud/min,
- energia udaru: 19,1 J,
- typ mocowania: SDS-Max,
- waga: 9,7 kg,
- opakowanie: walizka.
wyposażenie młota kującego HM1203C:
- uchwyt boczny pałąkowy: [135269-8],
- smar do wierteł i dłut: [198993-4],
- szmatka: [443122-7],
- walizka: [824876-9],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 19,1 J |
| waga kg: | 9,7 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny pałąkowy: [135269-8], smar do wierteł i dłut: [198993-4], szmatka: [443122-7], walizka: [824876-9], |
| częstotliwość udaru: | 950-1900 udar/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381601986 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 15.72 kg |
| długość opakowania: | 64 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 46 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
