młot udarowy 1300W/11,5 J, mocowanie SDS-Max, Makita [HM1101C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM1101C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26156 pkt. |
młot udarowy MAKITA model HM1101C, wyposażony w silnik 1300W z uchwytem SDS-Max, pakowany w walizce.
Przeznaczonych do przekuć i lekkich prac wyburzeniowych o dużej energii udaru 11,5 J.
Bardzo zgrabna konstrukcja, poręczny i lekki pozwala na wygodną pracę w różnych warunkach również pracując na rusztowaniu czy drabinie. Świetne narzędzie dla instalatorów przy wykuwaniu bruzd, skuwaniu tynków itp...
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot udarowy firmy Makita o symbolu [HM1101C]:
- wyposażony w silnik mocy 1300W i system mocowania SDS-Max,
- posiada elektroniczną regulację udarów i system utrzymania częstości udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy i pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy,
- ma łagodny rozruch
- dłuta można mocować w 12 różnych pozycjach,
- tylna rękojeść z wygodnym dużym wyłącznikiem wyłożona jest antypoślizgowa gumą, dodatkowy uchwyt boczny pałąkowy jest regulowana o 360o wokół osi młota, a dodatkowo sam pałąk można ustawić pod różnymi kątami,
- młot HM1101C wyposażony jest w serwisowa lampkę sygnalizacyjną - informuje o przerwanym obwodzie elektrycznym, a szczotki są samoodłączające. Zapobiega to zniszczeniu wirnika.
parametry młot kującego HM1101C:
- moc znamionowa: 1300 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 1100 - 2650 ud/min,
- energia udaru: 11,5 J,
- typ mocowania: SDS-Max,
- waga: 7,2 kg,
- opakowanie: walizka.
wyposażenie młota kującego HM1101C:
- uchwyt boczny pałąkowy: [134890-0],
- smar do wierteł i dłut: [198993-4],
- szmatka: [443122-7],
- walizka: [140562-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 11,5 J |
| waga kg: | 7,2 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny pałąkowy: [134890-0], smar do wierteł i dłut: [198993-4], szmatka: [443122-7], walizka: [140562-7], |
| częstotliwość udaru: | 1100-2650 udar/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| moc znamionowa: | 1300 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381609364 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 13.4 kg |
| długość opakowania: | 63 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 46 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
