młot udarowy 1100W/7,6 J, mocowanie SDS-Max, Makita [HM0870C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HM0870C
2031,66zł brutto
1651,76zł netto
2125,43zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20316 pkt. |
Młot udarowy MAKITA model HM0870C, wyposażony w silnik 1100W z uchwytem SDS-Max, pakowany w walizce.
Jeden z najpopularniejszych młotów udarowych przeznaczonych do przekuć i lekkich prac wyburzeniowych o dużej energii udaru 7,6 J.
Bardzo zgrabna konstrukcja, poręczny i lekki pozwala na wygodną pracę w różnych warunkach również pracując na rusztowaniu czy drabinie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot udarowy firmy Makita o symbolu [HM0870C]:
- uchwyt narzędziowy SDS-Max
- regulacja prędkości obrotowej
- łagodny rozruch
- samodłączające się szczotki węglowe
- posiada system utrzymania udaru pod obciążeniem, co bardzo podnosi komfort oraz wydajność pracy oraz pozwala na dobór właściwych parametrów do wykonywanej pracy
- dłuta można mocować w 12 różnych pozycjach,
- młot HM0870C wyposażony jest w serwisową lampkę sygnalizacyjną - informuje o problemie z obwodem elektrycznym
parametry młot kującego HM0870C:
- moc znamionowa: 1100 W,
- częstość udarów na biegu jałowym: 1100 - 2650 ud/min,
- energia udaru: 7,6 J,
- typ mocowania: SDS-Max,
- waga: 5,2 kg,
- opakowanie: walizka.
wyposażenie młota kującego HM0870C:
- smar do wierteł i dłut: [198993-4]
- szmatka: [443122-7]
- walizka
| energia udaru: | 7,6 J |
| waga kg: | 5,2 kg |
| na wyposażeniu: | smar do wierteł i dłut: [198993-4], szmatka: [443122-7], walizka |
| częstotliwość udaru: | 1100-2650 udar/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| moc znamionowa: | 1100 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381605311 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.56 kg |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 38 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
