młot/siekiera do klinów i do rozłupywania 4840g BAHCO [LS-MASSE-TR-4FG]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS-MASSE-TR-4FG
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1638 pkt. |
Młot / siekiera BAHCO LS-MASSE-TR-4FG, przeznaczony do wbijania klina lub bezpośredniego rozłupywania drewnianych klocków.
Trzonek wykonany z włókna szklanego, a rękojeść pokryta masą antypoślizgową co umożliwia mocy i pewny chwyt. Obuch hartowany, czerniony.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młot do klinów / siekiera Bahco [LS-MASSE-TR-4FG]:
- przeznaczony do wbijania pali drewnianych i klinów rozdzielających,
- młot płaski z jednej strony służy do wbijania klinów w drewno,
- druga strona młota zaostrzona przeznaczona do rozłupywania drewna,
- obuch hartowany, o dużej wytrzymałości,
- rękojeść prosta, 3-komponentowa (elastomer polipropylenu z rdzeniem z włókna szklanego), pokryta masą antypoślizgową co umożliwia mocny i pewny chwyt oraz wygodną pracę,
- duży otwór w uchwycie umożliwia zawieszenie młota, co ułatwia przechowywanie.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTA DO ROZŁUPYWANIA BAHCO [LS-MASSE-TR-4FG]:
- długość całkowita: 900 mm,
- masa młota: 4840 g
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga: | 4840 g |
| EAN: | 7311518281106 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.790 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
