młot kowalski ślusarski 5000g BAHCO [491-5000]
-
Producent:
-
Kod producenta:491-5000
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2108 pkt. |
Profesjonalny młotek kowalski firmy BAHCO model 491-5000 z drewnianą rękojeścią powlekaną tworzywem dla lepszego uchwytu.
Część robocza hartowana, zgodnie ze standardami, epoksydowa, malowana na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młot kowalski ślusarski Bahco 491-5000
- hartowana część robocza zgodnie ze standardami
- uchwyt hikorowy
- drewniana rękojeść powlekana tworzywem do lepszego uchwytu
- część robocza epoksydowa malowana na czarno
- zmontowany z klinem
Parametry młota Bahco 491-5000
- wymiar A: 184 mm,
- wymiar B: 900 mm,
- wymiar C: 68 mm,
- masa obucha - 5000 g,
- masa młota - 5350 g.
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga: | 5350 g |
| EAN: | 7314150345212 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5.590 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
